Соляна кімната

Шалений темп життя, постійні стреси, погіршення екологічної ситуації та інші фактори, змушують людей шукати все нові методи лікування з новітніми хворобами та недугами. Одним з таких методів є солетарапія: різновидами якої є спелеотерапія та галотерапія.

Це повноцінна імітація природної соляної печери, де відтворений морський мікроклімат.
Пам’ятаєте, як швидко лікує рани морська вода? Як швидко на морі проходить нежить та запалення горла, як впливає морське повітря на стан людей з хронічними захворюваннями органів дихання?
Соляна кімната Бази Відпочинку «Магніт» аналогічна природньому морському середовищу пропонує сеанси для профілактики та лікування різних захворювань органів дихання, шкіри та арлергічних реакцій.
Соляна кімната, оздоблена природною морською сіллю озера Сасек-Сиваш – це повноцінна імітація природної соляної печери, де відтворений морський мікроклімат. Цілюще повітря соляної кімнати оздоровляє, омолоджує і рекомендується для профілактики та лікування таких захворювань:
* ЛОР захворювання;
* бронхіальна астма; * захворювання легенів і бронхів; * недостатність кровообігу; * виразкова хвороба шлунку; * гастрит; * псоріаз; * запалення шкіри; * алергія; * підвищена чутливість різного типу неврози; * депресія, стрес, втома; * очищення легенів від цигаркової копоті.

Процедури рекомендовані і дітям з 2-річного віку.
Галотерапія — протипоказання

За 1 сеанс спелеотерапії в шахті, або в соляній кімнаті з сухим соляним аерозолем у внутрішнє середовище організму розчиняється і потрапляє близько 150 міліграмів солі, що (1/50 добової дози, одержуваної з їжею). Така кількість солі ніякого навантаження на організм не несе, ні на організм вагітної, або хворого із захворюваннями нирок, або онкохворого. Адже у внутрішньому рідкому середовищі кожного людського організму постійно присутньо 0,9% солі (NaCl) і, скажімо, при об’ємі крові 5 літрів кількість хлориду натрію в ньому — 45 грам, або 45000 міліграмм. Враховуючи все це можна зазначити, що для спелеотерапії (галотерапії) в наземних умовах протипоказання практично відсутні, завинятком таких випадків як:

• кровохаркання і схильність до нього;
• виражене загострення захворювань бронхолегеневої системи;
• грип, ГРВІ з високою інтоксикацією й лихоманкою ;
• перенесений туберкульоз легенів із залишковими багатофункціональними змінами;
• перенесений абсцес легені із залишковими явищами;
• хронічна коронарна недостатність;
• емфізема, дифузний пневмосклероз з ознаками ХЛІ III ступеня;
• гіпертонічна хвороба II Б і III стадії;
• гострі та хронічні захворювання нирок;
• підозра або ж наявність новоутворення;
• будь-яка виражена патологія;

В наших соляних кімнатах ми наслідуємо приклади природи і перетворюємо кожну соляну кімнату в оазис свіжого повітря.

Ласкаво просимо!