Про нас

Солотвино на Закарпатті — неймовірно мальовниче місце, куди з’їжджаються туристи з різних куточків України та зарубіжжя. Цей край навесні і влітку набуває особливі кольору, спостерігаючи за якими неможливо залишатися байдужим. Гори звільняється від шарів снігу, лісу прокидається від дрімучої зими, поля покривається неймовірно красивий килим з пролісків і шафран. Влітку яскраві промені палаюче сонце освітить Ваше тіло, душа і думка. Пропонуємо Вам відвідати один з кращих оздоровчих комплексів — база відпочинку Магніт, яка знаходиться в курортній зоні села Солотвино Закарпатської області, Тячівського району. Розташована цей комплекс недалеко від Алергологічної лікарні, поблизу якої є чимало солоний і прісні озера, що допоможе Вам позбутися від недуг, і просто отримати задоволення від відпочинку в Солотвино.

На території розташовані басейни для дітей і для дорослих, розважальні майданчики, літня кухня, загальний душ, затишні альтанки з мангалами. Особливо пропонуємо звернути увагу на наші басейни, найкращі в Солотвині, біля яких можна позасмагати, покупатися і відпочити в жаркий літній день. Увечері можна зануритися в романтичну атмосферу, яку Вам забезпечить затишна і чарівна підсвічування басейнів.

Наш комплекс — база відпочинку Магніт працює всього чотири роки. Все найкраще і нове, здивує Вас своєю зручністю і функціональністю. База відпочинку «Магніт» пропонує вибрати проживання згідно з Вашим бюджету, від номера стандарту до нового люкса.

У нашому комплексі панує чудова атмосфера і позитивний настрій, з яким ми чекаємо Вас. Закарпатті навесні просто зачарує вас своїми барвами. Ви зможете відпочити і зарядитися новою енергією від місцевої природи. Саме тут Ви забудете про всі проблеми, поринете в себе і відчуєте гармонію з природою.

Запрошуємо в гості!