Ресторан

Ресторан «Магніт» запрошує гостей! Ми створили для наших відвідувачів справжню атмосферу відпочинку: затишний зал, якісна музика, світла закрита тераса, літня тераса з гарним видом на басейни й бездоганне обслуговування. Завжди різноманітне меню (українська та європейська кухня), авторські страви, страви на мангалі Солотвино, страви приготовлені в тандирі Солотвино, широкий вибір напоїв і коктейлів на будь-який смак.

Наш ресторан відрізняється від інших особливим відношенням до гостей. Кожному нашому відвідувачу ми запропонуємо щось особливе. У нас затишна обстановка, ненав’язливе обслуговування, професійний колектив, який допоможе перетворити відвідування нашого ресторану в справжнє свято.

Страви, які готуються на грилі, крім того, що дуже смачні, є здоровою і корисною їжею. Крім традиційних страв на мангалі, ми раді запропонувати нашим гостям родзинку нашого ресторану — страви які готуються в тандирі. Це неповторний смак і справжнє задоволення для гурманів.

Процес приготування їжі в тандирі відбувається не стільки на вугіллі, як всі звикли, а за рахунок потужної тепловіддачі цегляних стінок тандиру, що дозволяє забезпечити швидкість і рівномірність смаження, а також максимально зберігає соковитість продукту. Наш тандир виготовлений майстрами із сходу за старовинними традиціями.

Вибираючи наш ресторан, Ви віддаєте перевагу якості, професійному обслуговуванню й неповторній обстановці комфорту. Повірте, ми знаємо, що запропонувати кожному нашому відвідувачеві, і ви, безсумнівно, залишитеся задоволені послугами нашого ресторану.

Ми раді бачити вас завжди!